Project Description

Gernetic …doteky

Proč právě Gernetic?

Značka GERnétic patří k absolutní kosmetické špičce. Vyvíjí prvotřídní profesionální kosmetiku pro kosmetické salóny a wellness centra a zároveň nabízí přípravky nejvyšší kvality pro každodenní domácí péči.

Založena na tzv.buněčné terapii, jejíž princip spočívá v poznání, že pokožkou lze do těla dopravit důležité látky, nezbytné pro správné fungování lidského organismu. Jestliže správně fungující tělesné orgány a buňky získávají kvalitní výživu, uchová si pokožka svou přirozenou krásu a zdraví.

Buněčná terapie
Účinnost kosmetických přípravků spočívá především v buněčné terapii. Kosmetika GERnétic vychází z dokonalého poznání syntézy potravy i možnosti, že zároveň s péčí o pokožku lze tělo jejím prostřednictvím obohatit o vitaminy, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které tělo nedokáže z potravy v dostatečném množství získat.
Přípravky GERnétic přinášejí základní kompenzaci výživných látek buňkám pokožky (vyživují buňky kůže, upravují a zlepšují jejich funkce, dalo by se říci, že nutí buňky pokožky chovat se jako buňky mladší), působí i na cílený orgán, doplňují nedostatky ve výživě a zamezují obnovení problému. Předpokladem optimálních výsledků je sladění působení přípravků GERnétic se správnou zdravou výživou. Buněčnou terapii užívá GERnétic již 30 let.

Biotechnologie
GERnétic využívá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí (187 druhů rostlin, 18 druhů řas). Pro výrobu přípravků volí vysoce moderní způsob – biotechnologii. Ta zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnosti k pokožce i k přírodě.

Homeopatické dávkování
Všechny aktivní látky jsou dávkovány homeopaticky: 5-7 CH. Produkty GERnétic se doporučuje aplikovat v malém množství (např.: denní krém 50 ml má zákaznici vystačit na 3 měsíce). Princip homeapatie zavedl německý lékař Samuel Hahnemann. Je založen na názoru, že velmi malé dávky povzbuzují životní sílu, zatímco velké dávky aktivních látek ji ochromují nebo ničí.

Využití meridiánových zakončení a meridiánových drah
Při aplikaci regeneračních krémů (především přípravku SYNCHRO) využívá GERnétic meridiánových zakončení (ušní lalůčky, plosky chodidel, přední strana hrudníku). Na těchto zónách pronikají aktivní látky z přípravků velmi rychle do organismu a jsou roznášeny k cílenému orgánu.

GERnétic – krása se snoubí se zdravím
Při péči neoddělujeme ošetření pokožky od péče o celé tělo. Pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu. Je třeba si také uvědomit, že krásného a zdravého vzhledu dosáhneme nejen použitím kvalitní péče, ale také úpravou stravovacích návyků (pitný režim, omezení příjmu cukrů a tuků, …) a životního stylu (dostatek pohybu, odstranění stresu).
Vedle špičkových kosmetických produktů GERnétic nabízí také doplňky stravy s vyváženým obsahem stopových prvků, vitaminů a aminokyselin.

GERnétic – špičkové výrobky, špičková technologie, špičkové výsledky
Úspěch výrobků luxusní kosmetiky GERnétic je založen na dlouhodobém výzkumu francouzského lékaře, biologa a zakladatele značky Alberta Laporta:

  • Výzkum vnitřních příčin všech viditelných problémů na pokožce.
  • Výzkum gerontologie a genetiky.
  • Patentované výzkumy organického složení buněk.
  • Hledání a získávání aktivních látek z přírody pomocí moderních biotechnologií.

Postupy firmy GERnétic zahrnují spíše než masáž techniky označované jako efleráž a drenáž.
Technika „efleráž“ je používána především v oblasti obličeje a poprsí. Jde o postupné, velmi jemné a pomalé zapracování účinných přípravků s využitím kompresních pohybů, vždy do úplného vstřebání nanášeného produktu.

Technika „drenáž“ je používána při ošetření těla. Jedná se o lehkou masáž klouzavými hmaty s jemným přitlačením, která se aplikuje na celé tělo od chodidel až po oblast srdce. Je určena k podpoře krevního oběhu a lymfatické drenáže.