Project Description

Mezoterapie – mikrojehličkování

Mezoterapie – mikrojehličkování

Co je to mezoterapie?

Mezoterapie je metodou, kterou lze dosáhnout viditelných účinků pro omlazení pokožky, vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky, případně pak i vyhlazení jizviček po akné či neštovicích.

Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypíná kůži a vyrovnává středně hluboké vrásky.

Mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, očního okolí, krku, dekoltu a rukou pomocí minimálně invazivního a většinou málo bolestivého přístroje tzv. derma pera, které pomocí mikro jehliček aplikuje séra a z nich na míru namíchaný „koktejl“ přímo do pokožky do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermy), tedy přibližně do hloubky 4mm. Tím dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Mezoterapie pomocí aktivních látek efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti.

Speciální mikrojehličkové pero využívá nástavce s 12 jehličkami, které vertikálně propichují kůži. Automatické vibrace zvyšují efektivnost vpravování výživných látek hluboko do podkoží a snižují také bolest a diskomfort. Zatímco klasická válečková mezoterapie tvoří v kůži malé zářezy, derma pero tvoří jemné vpichy.
Sterilní jehlové nástavce jsou navrženy jako jednorázové a pro jedno ošetření, aby nedocházelo k infekci.

Léčebná dermatologická séra obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a samotné narušení pomocí mezoterapie pomáhá obnovit tvorbu kolagenu. Pokud je pokožka vysušená, unavená a je třeba i vypnout drobné vrásky, kombinují se séra s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže a její aplikací dosáhneme intenzivní hydratace a následného vypnutí a zpevnění pokožky. Touto metodou lze vyhladit i středně hluboké vrásky na krku, dekoltu či rukou.

Pokud hledáte nechirurgickou, cenově dostupnou alternativu omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku či rukou, pak je mezoterapie pro Vás. Je třeba, aby Vaše očekávání byla realistická. Mezoterapie nezabrání procesu stárnutí kůže, ale může dočasně vypnout pokožku a středně hluboké vrásky, celkově prozářit Vaši pleť.

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?
Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. Pro lepší a trvalejší efekt doporučuji ošetření zhruba po měsíci zopakovat. Celkem ideální 3 ošetření po měsíci. Aplikace vydrží cca 12 měsíců (vše záleží na životosprávě a péči o pleť).

Kontraindikace:
těhotenství, kojení, kožní onemocnění probíhající mimo místo aplikace, poruchy srážlivosti krve, výrazně stresový typ člověka
V těchto případech je možné výkon provést pouze na základě písemného schválení ošetřujícího lékaře klienta.