Nechte svoji pleť rozzářit!

1.790 Kč – Gernetic liftingová a projasňující kúra
čištění pleti ultrazvukem, masáž obličeje a dekoltu, zapracování speciálních sér, maska na oči
alginátová rozjasňující maska na obličej a následné zapracování pečujících krémů dle typu pokožky
masáž rukou (90 min)

+ možnost obohacení ampulí se sérem 200,-Kč 

1.790 Kč – Gernetic anti age kúra
čištění pleti ultrazvukem, masáž obličeje a dekoltu, zapracování speciálních sér, maska na oči
alginátová liftingová maska na obličej a následné zapracování pečujících krémů dle typu pokožky
masáž rukou (90 min)

+ možnost obohacení ampulí se sérem 200,-Kč 

1.790 Kč – Gernetic – péče o aknetickou pleť
čištění pleti ultrazvukem, zapracování speciálních léčebných sér, maska pro problematickou pleť,                    následná péče speciálními přípravky ke zmírnění tvorby akné a hojení již postižených míst – výtečné  výsledky – celkové zklidnění pleti a hojení,  masáž rukou (90 min)

1.690 Kč – Gernetic – péče o pleť v menopauze
čištění pleti ultrazvukem, masáž obličeje a dekoltu, zapracování speciálních sér, maska na oči
alginátová rozjasňující maska na obličej a následné zapracování pečujících krémů a krému hormoceutického,  masáž rukou (90 min)

+ možnost obohacení ampulí se sérem 200,-Kč 

1.690 Kč – Gernetic – péče o muže včetně masáže hlavy a rukou čistění pleti, vyživení a hydratace speciálními séry, masáž hlavy a rukou, speciální pečující maska na  obličej i oční okolí a následné zapracování pečujících krémů pro muže (90 min)

990 Kč – Příprava na akce           Gernetic liftingové ošetření pro rychlé vypnutí a rozjasnění pleti – ideální jako příprava před plesy, svatbami a akcemi, kde potřebujeme, aby pleť zářila (50 min)

990 Kč – Hydratace pleti           Gernetic ošetření pro hydrataci pleti a vyživení peeling a vyčištění ultrazvukem, zapracování speciálního séra a hydratujících přípravků (50 min)

990 Kč – Čištění a péče o aknetickou pleť                              Gernetic péče o akné – peeling a čištění pleti ultrazvukem+ošetření proti akné – maska a  přípravky , které pleť uklidní a bojují s akné (60 min)

    350 Kč – očištění a zjemnění pokožky kůže pomocí peelingu z mořské soli, následně masáž výživným olejem s                              krásnou vůní a závěrem jemná masáž a zapracování krému na ruce (20 min)

3 500 Kč – ošetření obličeje
4 500 Kč – ošetření krku a dekoltu
6 900 Kč – obličej, krk a dekolt

8 500 Kč – obličej a oční okolí,                       krk a dekolt
1 800 Kč – oční okolí
4 500 Kč – obličej, oční okolí
2 000 Kč – hřbety rukou
od 2 000 Kč – vlasy (dle velikosti postiženého místa)

3.900 Kč –  Skin Booster

Hloubková aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Pleť je následně                                      hydratovaná, omlazuje zevnitř, a zlepšuje strukturu a pružnost pokožky. Pleť je následně viditelně                                        omlazená, pevnější, poddajnější a pružnější.
Možná aplikace jako výplň konkrétních míst – např. nosoretní vrásky.

2.490 Kč – V-Carbon System  je neinvazivní omlazení pleti, které Vaši pleť hluboce detoxikuje a zároveň intenzivně                               vyhlazuje vrásky. Unikátní kombinace látek, které během této procedury působí na vaši pleť dokáže                                     doslova “vykouzlit” okamžitě viditelný a citelný lifting, který s postupem dalších hodin od procedury ještě                           sílí.

   890 Kč – Laminace obočí                                                                                                                                                                                         ROVNÁNÍ NEPOSEDNÉHO OBOČÍ. – dlouhodobé narovnání neposedného obočí (kudrnaté, špatný                               směr růstu) – intenzivní regenerace (pro klientky, které potřebují podpořit růst obočí) – zahrnuje                                       i úpravu a barvení obočí barvou (60 min)

1.150 Kč – Lash lifting &botox řas                                                                                                                                                                           Máte hezké řasy, ale jsou rovné? Nebo naopak příliš krátké? TechnikaLash Liftingspočívá v napnutí a                             zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a                                       zvýrazněné řasy. Zahrnuje barvení řas. (90 min)

250 Kč – Barvení a úprava obočí  (25min)

350 Kč – Barvení a úprava obočí Hennou (25min)

250 Kč – Barvení řas (25 min)

400 Kč – Barvení řas i obočí včetně úpravy (30 min)

500 Kč – Barvení řas i obočí  Hennou včetně úpravy (30 min)

990 Kč – Inteligentní oxygenoterapie
vyčištění a příprava pleti ultrazvukem, inteligentní oxygenoterapie působí na základě speciálního gelu a                               masky, kde je ve spojení s pletí vytvořeno velké množství kyslíku. Výsledkem je krásně vypnutá a okysličená                       pokožka (60 min)
masáž rukou

1890 Kč – Relaxační a detoxikační zábal (90 min)- ošetření speciální kosmetikou Gérnetic (zábal z mořských řas). Tělo je detoxikováno, zrelaxováno, pomáhá při odstraňování celulitidy.

1500 Kč – Příprava na opalování (60 min) – speciální peeling celého těla spojený s regenerací pokožky a následné zapracování přípravků pro zpevnění pokožky

 

 

*Možnost zakoupit zvýhodněné balíčky 3 ošetření

„V rukou paní Ivanky Cachové se budete cítit jako princezny a ze salónu budete odcházet jako znovuzrozené. Návštěvu doporučuji každé ženě všemi deseti!“

Barbora P.

„Ivanka má opravdu zlaté ruce a rozmazlila mě i mou pleť nejen zlatou maskou. Procedura byla relaxační a velmi, až zenově příjemná. Obličej viditelně hladší a vypnutější, jemnější. A nejlepší recenze? Že se díky mému dopoledni krásy na kosmetice u Ivanky vydařilo mé odpolední rande!“

Jana U.

„Zaměřeno na krásu. Díky Ivaně za její péči, při které pleť dýchá a duše se tetelí. Přemýšlela jsem, jak to popsat. Už vím: nemůžu se na sebe vynadívat

Hana B.

„O mezoterapii mi bylo řečeno, že je to tak strašně bolestivé, že je lepší si raději hned předplatit 3-4 kůry, abych už nemohla vycouvat. Něco na tom asi bude, ale nakonec byl strach větší, než bolest a navíc mám poprvé pocit, že mi někdo vážně chce pomoct a přistupuje k mým nedostatkům velmi konkrétně. Za to Ivance velký dík, těším se na příště! Se zase zasmějeme :).Btw. mám za sebou 2 ze 4 kůr a redukce akné je značná.“

Radka S.
„Velmi krásné a příjemné místo se skvělou Ivankou a její péči. Vím, ze se sem budu vždycky ráda vracet a vřele doporučuji všem ženám nejen pro rozzářený pocit pleti, ale i pro to, že si na sebe udělají čas s přidanou hodnotou krásy 😊 opravdu to stojí za to.“
Hana H.

„Používám skvělou kosmetiku GERnétic, kterou mi Ivanka doporučila přímo pro mou pleť. A nejen to, těším se na další laminaci mého neposlušného obočí, plánujeme údržbu pleti pro zimní období a před létem zopakujeme mezoterapii pro můj mladší vzhled. Stala jsem se na jejích šikovných ručičkách tak trochu závislá.“

Petra B.

„Nenavštěvuji tento salón tak dlouho , ale …Ivanku jsem poznala na cvičení. Chvíli jsem poslouchala cizí povídání a zjistila , že má kosmetické  studio a já právě hledala novou kosmetičku . Ivanku jsem oslovila a ona mi hned nabídla služby svého kosmetického salonu. Upozorňuji, že jsem „bojsa“ a i úprava obočí je pro mě utrpení. Domluvily jsme termín a já šla rovnou na mezoterapii. Prostředí nádherné, přístup Ivanky velmi příjemný a výsledek famózní. Děkuji Ivanko a vám kdo nevíte jako já kam na kosmetiku, mohu toto kosmetické studio určitě doporučit. „

Ilona H.